• Slide 5
  • Slide 9
  • Slide 13
Slide 5  Slide 9  Slide 13 

HAKKIMIZDA

 

EKSEN GEMI KIRALAMA VE TASIMACILIK 2005 yılında İstanbul’ da kurulmuş ve sektöründe güvenilir ve saygın bir marka olmayı hedefleyerek yola çıkmıştır. Yılların deneyimi ve birikimi ile çok kısa zamanda güvenilen ve tanınan bir firma olmayı başarmış ve faaliyetlerine her geçen gün biraz daha güç katarak devam etmektedir.


Eksen Gemi Kiralama, demir çelik ürünleri, tahıl, maden, proje yükler ile  ağır sanayi ve inşaat malzemelerinden çeşitli ebatlarda yat ve teknelerin taşınmasına kadar her türlü açık yük taşımacılığını, kontratlı veya spot taşımacılıkta gemi kiralama hizmetlerini deniz tecrübesine sahip, etik kurallara saygılı, bilgili ve girişimci kadrosuyla sürdürmektedir. Tüm bunların yanında brokerlik, acentelik, gemi alım satım hizmetleri, deniz yatırım danışmanlığı faaliyetleri ile de hizmet vermektedir.   


Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm kontrat taşımalarını, proje ve yat nakliyelerini, kara nakliye ve ağır vinç hizmetleri organizasyonlarını yılların deniz tecrübesi ve işletmecilik birikimiyle başarıyla gerçekleştirmiş olmanın verdiği güven ile bu tür faaliyetlerini artırarak devam ettirmektedir.


EKSEN Gemi  Kiralama ve Taşımacılık  olarak;  yıllardır bizimle beraber çalışan, bize olan güven ve desteklerini  her geçen gün arttıran değerli armatör firmaların gemilerinin en efektif şekilde işletilmesi ve ayrıca uzun yıllardır yüklerinin taşınmasında brokerlik hizmeti verdiğimiz  yerli ve yabancı ithalat/ihracat firmalarının güveni, desteği ile kaliteli ve dürüst  bir brokerlik hizmeti sunmaktayız.  

© 2013 Eksen Ship Tüm Hakları Saklıdır