Menü
GEMİ KİRALAMA

    Hem ulusal hem de uluslararası birçok önemli Kiracı ve yük sahibine hizmet vermekteyiz . Birkez bizimle calışan müşterilerimizin müteakip işleri için ikinci adresi aramadan tekrar bizimle çalışmalarının mutluluğunu yaşıyoruz .

    Siz saygıdeğer kiracılarımıza işletmemize bağlı exclusive gemilerimiz ile arada başka bir aracı olmadan direkt hizmet verebildiğimiz gibi , yılların verdiği güven ve bilinirlik sayesinde birçok yerel ve yabancı armatör firma gemileri ile de en uygun taşıma çözümlerini sunabilmekteyiz . Bizim için öncelik her zaman doğru iş yapmak olmuştur. Söz verdiğimiz gibi , zamanında ve emniyetli bir şekilde yüklerinizi taşımak birinci gayemizdir . Eksen Gemi Kiralama yük sahipleri ile empati kurabilir ve hassasiyetlerini anlayabilir , zamanın değerini bilir . Deniz zordur , problemler her zaman çıkabilir önemli olan çözebilmektir. Yılların verdigi kurumsal tecrübemiz bu konudaki en büyük yardımcımızdır .

    Yılda 300’den fazla gemi bağlantısı yapan Eksen Gemi Kiralama her türlü tahıl , torbalı çimento , inşaat malzemeleri , rulo ve plaka saç-çelik gibi yüklerin yanında ağır proje taşımaları, askeri malzeme ve imo class 1 yüklerinin taşınmasında da müşterilerine hizmet vermektedir . Özellikle filomuzda bulunan tweendecker ve kutu ambarlı gemiler proje yük taşımaları için ideal çözümler sunmakta olup , müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kapıdan-kapıya taşımalar da yapmaktayız .